بدافزار الهی برای تنبیه بشر از تر و خشک

وقتی دستورات امام خامنه‌ای به مسئولی روی زمین ماند، وقتی مسئولین از این گوش شنیدند و از گوش دیگر بیرون کردند. وقتی خطبه‌های نماز جمعه فقط شنیده شدن و عمل نشد.وقتی در همه اقشار افراد زیادی مشغول دنیازدگی شدند. وقتی این رفتارها در میان حوزوی ها هم عادی شد.

کار به جایی رسید که اگر یه مسئولی یا امام جمعه‌ای اگر کف خیابان هم بخوابد یک تروریست حتی به خودش زحمت نمی‌دهد یک خار به کف پای او فروکند!

چرا اینگونه شد؟ چرا در دهه شصت ما شهدای محراب داشتیم و لی حالا شهدای هسته‌ای داریم! می‌دانید چرا ؟ چون تعدادی از ائمه جمعه که هیچ سنخیتی با امامت نداشتند بر منصب نهاد جمعه نشستند. این باعث بی‌اعتمادی مردم به بقیه ائمه جمعه شد. دشمن دید اینها خودشان جاده صاف کن هستند. سبب بی‌اعتمادی مردم به انقلاب می‌شوند.فقط در این وسط یک عده شاگرد اولی‌ها جزو السابقون السابقون اولئک المقربون قرار دارند و دنیا را سه طلاقه می‌کنند و به میادین خطر می‌روند و شهادت را در آغوش می‌گیرند.

بنابراین خداوند، بدافزاری جدید برای زندگی جدید و پست مدرنیته جهانی تنظیم کرد. یعنی هرآنچه در مدرسه و دانشگاه و حوزه خواندید، و هرآنچه در خطبه‌ها شنیدید، و تاثیری نگرفتید؛ باید تعطیل شود. وقتی دورهمی خانوادگی برای پزدادن شد، عروسی‌ها با حرام و اسراف قاطی و بعد با طلاق و کاهش فرزند آوری منجر شد. پس همه باید جریمه شوند.

کرونا ویروس دنیا را به حیرت می‌کشد، اگر راست می‌گویید هماوردی دارید، بیاورید جلو، و گرنه تسلیم حق باشید؛ چون فرموده بود، اگر ناسپاسی کنید “لئن کفرتم ان عذابی لشدید".

موضوعات: فرهنگی  لینک ثابت


فرم در حال بارگذاری ...