از طرف سپاه جلسه بود شرکت کنندگان بسیجی های آقا و خانم بودند. سخنران که پاسدار بود اول یک کلیپی از سخنرانی حاج آقا انصاریان پخش کرد که در آن کلیپ حجت الاسلام انصاریان موضوعی را بیان کرد که پاپ 7000 نفر از کشیش هارا دعوت کرد و پرسشی داشت از آنها که چه ایده ای دارید تا دین اسلام را نابود کنیم؟ همه 7000 نفر ایده دادند. از میان 7000 ایده یک ایده بهترین ایده شناخته شد. آن ایده این بود که تلاش کنید که دختران مسلمان بدون پوشش در کوچه خیابان و پارکها ولو شوند تا جوانها با آنها مشغول گردند. تا اینجای قضیه چیز عجیبی نیست؛ این کار سابقه ای در اندلس دارد که منجر به شکست اسلام شد، یعنی غیر از این کار از دشمن توقع نباید داشت؛ او وظیفه ی شیطانیش را به نحو احسن انجام می دهد.
و ایشان ناله و فریاد می کرد که در قیامت حوزه های علمیه و علما …باید جواب گو باشند.
تعجب من از بعضی مدیران استانی حوزه های علمیه است، که متولیان واقعی فرهنگ اسلامی هستند در این وانفسای تلاش دشمن بر انحراف دختران جامعه، به جای اینکه به تقویت حوزه علمیه به پردازد؛ در مدرسه را تخته می کند،مجوز خوابگاهی سطح دیپلم و مجوز پذیرش سیکل که تنها مدرسه در استان است را لغو می کند.مدرسه ای که انقلابی و از هر جهت استاندارد است.
آیا کار او با پاپ تفاوتی دارد؟ آیا کار او با گاندو هماهنگ نیست؟ آنها هم هدفشان  به انحراف کشیدن زنان مسلمان است.
فقط گاندو از آمریکا هزینه دریافت می کرد ولی اینها با پول بیت المال در مسیر غیر مسقیم پاپ و آمریکا هستند، چون نتیجه یکی است.رها شدن تعدادی دختر مسلمان که قرار بود وارد حوزه شوند و مسائل دینی را آموزش ببینند.
وقتی طلبه را جذب حوزه می کنیم به اعتراف خودشان می گویند اگر حوزه نمی آمدیم حتما پوشش مان غیر از چادر می شد.

این افراد مصداق این آیه نیستند؟، «وَمَنْ أَظْلَمُ مِمَّن مَّنَعَ مَسَاجِدَ اللَّهِ أَن يُذْكَرَ فِيهَا اسْمُهُ وَسَعَىٰ فِي خَرَابِهَا ۚ أُولَٰئِكَ مَا كَانَ لَهُمْ أَن يَدْخُلُوهَا إِلَّا خَائِفِينَ ۚ لَهُمْ فِي الدُّنْيَا خِزْيٌ وَلَهُمْ فِي الْآخِرَةِ عَذَابٌ عَظِيمٌ » بقره114
کیست ستمکارتر از آن کس که از بردن نام خدا در مساجد او جلوگیری کرد و سعی در ویرانی آنها نمود؟! شایسته نیست آنان، جز با ترس و وحشت، وارد این (کانونهای عبادت) شوند. بهره آنها در دنیا (فقط) رسوایی است و در سرای دیگر، عذاب عظیم (الهی)!!

ترجمه
كیست ستمكارتر از آنكه نگذاشت نام خدا در مساجد الهى برده شود و سعى در خرابى آنها داشت؟ آنان جز با ترس و خوف، حقّ ورود به مساجد را ندارند. بهره ‏ى آنان در دنیا، رسوایى و خوارى و در آخرت عذاب بزرگ است.

آیا کاری که در حوزه علمیه انجام می‌شود با مسجد تفاوت دارد؟ بینشی که طلبه در حوزه دریافت می کند او را  در مسیر مسجد قرار نمی دهد؟نتیجه اینکه وقتی درب حوزه ای را بستند یعنی در مسجد را بستند!

طلبه ای داشتم که از نظر روابط محرم و نامحرم ضعیف بود، تصمیم گرفتم که عذر او را بخواهم، با قرآن استخاره کردم، آیه 114 بقره آمد، متوجه شدم که اخراج او یعنی مانع شدن از ورود به مسجد است؛ لذا منصرف شدم و در تربیت او تلاش وافر کردم.

حجت الاسلام رئیسی سخن مسئولانه ای را فرمود: ایشان فرمودند در هر مجموعه ای فسادی را دیدید باید اقدام کنید، اقدامی که بنده می توانم بکنم همین است که در فضای مجازی منتشر کنم، تا روز قیامت متهم به سکوت و ترس نشوم.

جناب آقای ازغدی هم پند موثری فرمودند: اگر مدیر تخلف کرد و به شکایت شما اعتنا نکرد بهترین راه برای امر به معروف او فضای مجازی است تا متوجه اشتباهش بشود.

موضوعات: فرهنگی  لینک ثابت[سه شنبه 1398-05-01] [ 10:54:00 ب.ظ ]