نوعروس افسرده

نوعروس افسرده گفت:خدا سرنوشتم اینگونه نوشت!

 همسرش با یک زن شوهر دار بوده، توسط زن وشوهرش کشته شد!

 گفتم توخود سرنوشت را ساختی! با این آرایش و لباس جیغ بیرون می آیی، طبیعی است، مردی با رفتار جیغ سراغت بیاد، و زن دیگربا رفتار جیغ سراغ همسرت!این دور ادامه دارد.

پ ن

وَ قُلْ لِلْمُؤْمِناتِ يَغْضُضْنَ مِنْ أَبْصارِهِنَّ وَ يَحْفَظْنَ فُرُوجَهُنَّ وَ لا يُبْدينَ زينَتَهُنَّ إِلاَّ ما ظَهَرَ مِنْها وَ لْيَضْرِبْنَ بِخُمُرِهِنَّ عَلي‏ جُيُوبِهِنَّ ….وَ لا يَضْرِبْنَ بِأَرْجُلِهِنَّ لِيُعْلَمَ ما يُخْفينَ مِنْ زينَتِهِنَّ وَ تُوبُوا إِلَي اللَّهِ جَميعاً أَيُّهَا الْمُؤْمِنُونَ لَعَلَّکُمْ تُفْلِحُونَ(31نوز)

 و به زنان مؤمن نیز بگو چشمان خود را از شرمگاه هاى دیگران فروبندند و شرمگاه هاى خود را نیز از دید دیگران بپوشانند و زیبایى هایشان را جز آنچه خود نمایان است آشکار نسازند و اطراف مقنعه خود را بر سینه خویش بیندازند تا سینه شان را بپوشاند …..و زنان نباید پاهایشان را بر زمین بکوبند تا زیورهایى که پنهان مى دارند معلوم شود. اى مؤمنان، همگى با پیمودن راه خدا به سوى او باز گردید، باشد که سعادتمند شوید.

 • نظر از: رحمانی
  1396/05/31 @ 09:19:42 ق.ظ

  رحمانی [بازدید کننده]

  به قول معروف زنان و دخترانی که با آرایش در جامعه ظاهر می‌شود برای جلب توجه بوده و با عرض پوزش به دنبال مشتری و جذب جنس مخالف هستند و گرنه چه دلیلی داره زن آرایش کنه و بیاد بیرون آرایش زن فقط تو خونه و اون هم برای شوهرش هس.

 • نظر از: رویا
  1396/05/30 @ 09:08:15 ب.ظ

  رویا [بازدید کننده]

  انجام شد دوست عزیز

نظر دهید

آدرس پست الکترونیک شما در این سایت آشکار نخواهد شد.

URL شما نمایش داده خواهد شد.
بدعالی
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots.
عبارت تصویر را بازنویسی نمائید. (غیرحساس به حروف کوچک و بزرگ)