انتقام بزرگ با دستای کوچولو

واقعا ملت عجیبیم هستیم! علاوه براین خودخواه هم هستیم!

وقتی می‌شنویم هر روز تعداد غیر قابل تصوری سقط جنین اتفاق میافته اصلا نگران نیستیم!

از کرونا می ترسیم، بنظرم دست کوچک انتقام جنین‌های سقط شده از آستین کرونا بیرون آمده! حرفش اینه که می‌کشید، دیگران سکوت می کنن! حالا تماشا کنید انتقام کرونا رو که تر وخشکتون رو می‌کشه!!

کسانیکه برای راحتی و خوشگذرانی و پول دار شدن و خرج نکردن برای فرزند، اون‌هارو کشتن حالا نمی‌تونن برای خودشون پول در بیارن!

یه نیم نگاهی به آمار سقط جنین‌ها بیندازید، ببنید چه بلایی شده!

آمارهای سقط جنین،‌ وحشتناکه!!!!

 

ادامه مطلب :

سال 84 قانون این قانون سقط‌ درمانی تصویب شد؛ در سال 85 پزشکی قانونی اعلام می‌کند، حدود سه هزار مورد در کل کشور از این سازمان مجوز سقط دریافت کرده‌اند. سال 94 این آمار را حدود«ده هزار مورد» اعلام می‌کند. اما آمار تمام سقط‌ها یعنی سقط‌های قانونی و غیرقانونی بسیار فراتر است و هر سال نیز در حال افزایش است. ابتدا نگاهی به سیر تغییرات این آمار در دو دهه اخیر بندازیم؛ سال 74 وزارت بهداشت اعلام می‌کند 80 هزار سقط‌ جنین در سال داریم. یعنی حدود 220 جنین در روز. در این فاصله زمانی آمار دیگری نداریم تا سال 92، که وزارت بهداشت آمار سقط جنین را 250 هزار جنین در سال اعلام می‌کند. یعنی هر روز حدود 700 موجود زنده، کشته می‌شوند.

 

اما در جدیدترین آمار در سال 96، دکتر محمدباقر لاریجانی معاون آموزشی وزیر بهداشت اعلام می‌شود که سالانه «بین 300 تا 500 هزار» سقط جنین غیرقانونی در کشور گزارش می شود یعنی طبق آمار رسمی وزارت بهداشت، هر روز هزار جنین در کشور کشته می‌شود و تنها حدود ده مورد قانونی است! من البته من آمار موثقی در مورد حدود 700هزار سقط در سال را هم دیده‌ام که در رسانه‌ها هم اعلام کردم و حتما تا کنون این میزان بیشتر هم شده است. تازه این‌ اعداد، آمار دقیق نیستند و همانگونه که گفتم، برداشت از قرائن و شواهد است. آمار دقیق قطعا خیلی بیشتر از این اعداد است. این در حالی است که ما قانون داریم و می‌توان با اجرای درست آن، هم آمار کلی سقط را کاهش داد و هم از این تعداد سقط غیرقانونی با عوارض و تبعات شدید،‌ جلوگیری کرد.

موضوعات: فرهنگی  لینک ثابت
آراي كاربران براي اين مطلب
5 ستاره:
 
(1)
4 ستاره:
 
(0)
3 ستاره:
 
(0)
2 ستاره:
 
(0)
1 ستاره:
 
(0)
1 رأی
ميانگين آراي اين مطلب:
5.0 stars
(5.0)
نظر از: محمدی [عضو] 

سلام علیکم متشکرم باید به خدا پناه برد.

1399/06/18 @ 15:28
نظر از: یا کاشف الکروب [عضو] 
5 stars

با سلام و احترام تشکر از مطلب شما بزرگوار به کدامین گناه کشته شده اند؟ با لاخره یک روز خونهای ناحق جواب خواهند داد.
موفق و سلامت باشید التماس دعا یا حق

1399/06/18 @ 09:52


فرم در حال بارگذاری ...